top of page
DSC02294.jpg

מילויים בחומצה היאלורונית

להחזיר את האור לעור

 

נכון לכתיבת שורות אלו וכנראה שגם בעתיד הנראה לעין, האנושות, על שלל פיתוחיה והמצאותיה, עדיין לא מצאה דרך לעצור את הזמן, או ליתר דיוק, לעצור את השפעות הזמן על העור והמראה שלנו. 

 

לאורך השנים, ובמיוחד החל משנות העשרים העליזות והלאה, העור שלנו חווה תהליך הזדקנות אשר מושפע משני גורמים מרכזיים שאין לנו שליטה עליהם: הראשון - הזדקנות פנימית טבעית ובלתי נמנעת של העור, תאי העור והאיברים הפנימיים,  התהליך השני הוא חיצוני ונובע מהחשיפה המתמדת שלנו לגורמים סביבתיים כמו קרינת השמש, זיהום אוויר, אבדן לחות וכדומה. התהליכים הללו מובילים למספר תופעות לא רצויות: קמטוטים וקמטים ומראה שקוע, עייף ונפול של עור הפנים. 

 

מה עושים? טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית, חומר טבעי המצוי בגוף שלנו, מאפשרים טשטוש והעלמת קמטים והחזרת הנפח לפנים, תוך שמירה מירבית על המראה הטבעי שלך. 

 

מילוי חומצה היאלורונית מקצועי למראה טבעי

 

טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית, דורשים ידע, מקצועיות ומיומנות רבה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם משיגים את התוצאות הטובות ביותר, אבל בד בבד שומרים על המראה והיופי הטבעי שלכם. 

 

פרופסור ציפי שטראוס, היא מומחית בעלת שם עולמי עם המון ניסיון, רגישות ועדינות החשובים כל כך להשגת תוצאות אופטימליות. הטיפולים השונים בקליניקה, לרבות הזרקת חומצה היאלורונית, מותאמים באופן אישי וממוקד לכל מטופלת ומטופל לאחר אבחון מקצועי מקיף הכולל גם אבחון הורמונלי והבנת הצרכים הסובייקטיביים והשאיפות של המטופלים, מתוך מטרה להחזיר את האור לעור הפנים, תוך שמירה על המראה הטבעי. 

בואו לפגישת ייעוץ בקליניקה בסביון!

מלאו את הפרטים ואשמח לחזור אליכם ולתאם מפגש היכרות וייעוץ אצלי בקליניקה. 

תודה רבה, הפניה נשלחה.

אחזור אליך בהקדם,

באהבה, ציפי.

פרופ' ציפי שטראוס גם בסושיאל, עקבו אחרי לכל מה שצריך לדעת על עולם האנטי אייג'ינג. 

  • Facebook
  • Instagram
123027831_10159030545213991_307446925917

אז מהי בכלל חומצה היאלורונית?

 

ברמה הביולוגית, חומצה היאלורונית היא מולקולה הבנויה משילוב של סוכר ומרכיב חלבוני. החומצה ההיאלורונית נמצאת באופן טבעי בעור שלנו בכמות קטנה (כ-18 גרם בסה"כ בגוף) ואפשר למצוא אותה גם בעיניים ובמפרקים שלנו. 

 

למולקולת החומצה ההיאלורונית יש יכולת מופלאה לספוח כמות מים גדולה פי 1000 מהמשקל שלה. כפועל יוצא מכך, תפקידה המרכזי הוא לשמור על רמת לחות גבוהה של העור ובכל לשמור על הנפח, האלסטיות והחיוניות שלו. 

 

תתכונני להתאהב...

 

כאשר הם מבוצעים תחת ידיים מנוסות ומקצועיות ובעדינות והרגישות האופייניות לפרופסור ציפי שטראוס, טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית מחוללים פלאים. כאשר אנו מזריקים חומצה היאלורונית לעור, אנו משיבים לו את החיוניות והרעננות שאבדו לו, תוך טשטוש הקמטים והחזרת הנפח לפנים. 

 

אם לא די בכך, לחומצה ההיאלורונית תכונות מופלאות נוספות: היא מסייעת לגמישות והתחדשות תאי העור, נלחמת ברדיקלים חופשיים ומסייעת לשיפור ההידרציה של העור. 

 

קל, מהיר ובטוח לשימוש

 

הטיפול עצמו אינו כרוך בכאב, ומבוצע ללא הרדמה, עם אפשרות לאלחוש מקומי. בנוסף, העובדה שמדובר בחומר טבעי לחלוטין המצוי בגוף מלכתחילה, מבטיחה שהגוף לא ידחה את החומר ולא יפתח תגובות אלרגיות כלשהן. החומר משתלב בגוף בטבעיות ומתכלה עם הזמן כחלק מהתהליכים הטבעיים בגוף. 

 

כמובן, הבטיחות שלכם המטופלים עומדת בראש מעייני ולכן אני משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר העומדים בתקינה המחמירה ביותר, ובשיטות הטיפול המתקדמות בעולם.

 

 

עוד כמה דברים שאתם בטח שואלים את עצמכם….

 

באיזה מקרים מומלץ להשתמש בחומצה היאלורונית?

> מילוי קמטים וקמטוטים

> החזרת נפח לפנים

> מילוי והדגשה של עצמות הלחיים

> מילוי שקעים באזור העיניים

> עיבוי שפתיים

> עיצוב קו הלסת

 

מה ההבדל  חומצה היאלורונית לחומרים אחרים?

 

בניגוד לחומרים אחרים שפועלים על השרירים ומרפים אותם כדי להפחית ולמנוע קמטי הבעה הנוצרים בעקבות הפעילות הקבועה של השרירים, חומצה היאלורונית מאפשרת מילוי נפחים ולכן יעילה הרבה יותר בכל אותם אזורים בפנים בהם אבד הנפח הטבעי של הפנים, וגם יעילה מאוד במילוי קמטים בזכות התכונות הייחודיות שלה. 

 

איך מחליטים איפה להזריק?

 

מדובר בשאלה חשובה שדורשת מענה מקצועי, רגיש וקשוב. לכן, כל מפגש עם לקוח חדש מתחיל בשיחה אישית ואבחון כולל, מתו מטרה להבין מהם השאיפות והרצונות של כל אחד ואחת מכם, תוך מתן אבחון רפואי מקצועי - אופי הקמטים, מצב העור, הסימטריה של הפנים ועוד. 

אני מאמינה שתפקידה  של האסתטיקה אינו לשנות את האישה, אלא להעצים אותה.  לכל גיל יש את הקסם שלו, ואני כאן בכדי לאפשר לכל אחד לשפר את מה שמפריע לו, אך לא פחות מזה המראה הטבעי ולשמר את הדברים שאת אוהבים. 

טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית מבוצעים  בצורה רגישה ועדינה, תוך ראייה הוליסטית המתחשבת בכלל המאפיינים האישיים. היא שמכתיבה את הדרך לטיפול מדויק ולתוצאות טבעיות, כך שתמשיכו להיות בדיוק מי שאתם – רק זוהרים, מוארים וקורנים הרבה יותר. 

 

איך מתכוננים לטיפול?

 

טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית אינם דורשים הכנה מוקדמת יוצאת דופן, ובכל זאת ישנם מקרים נקודתיים, אותם נברר ונוודא מראש בשלב הייעוץ הראשוני, הדורשים התייחסות מיוחדת. כך למשל מטופלים המשתמשים במדללי דם למיניהם למשל, נדרשים להפסיק את הטיפול בהם כ-10 ימים לפני ההזרקה. 

 

כיצד מתבצעת הזרקת חומצה היאלורונית?

 

לאחר פגישת הייעוץ שלנו בה נבין יחד אילו קמטים מפריעים לכם ומהו הטיפול הנדרש בכדי לאפשר טיפול המשלב בין תוצאות מעולות לשמירה על ההבעות והמימיקות הטבעיות של הפנים שלכם, ניגש לטיפול עצמו. 

 

במסגרת הטיפול, אני מזריקה את החומצה ההיאלורונית באמצעות מחטים זעירות או ע"י שימוש בקנולה באופן עדין ומדויק לאזור הרצוי. זה בדיוק השלב בו נכנסת לתמונה המיומנות, הרגישות והעין האמנותית שחשובה גם היא לביצוע מיטבי של הטיפול, ולשמירה על סימטריה והזרקת כמויות זהות לכל צד של הפנים. 

 

האם ישנן תופעות לוואי?

 

הטיפול בחומצה היאלורונית כמעט ואינו כרוך בתופעות לוואי, לאחר הטיפול צפויה אדמומיות קלה באזורים בהם בוצעו הזריקות, אך היא חולפת כבר ביום למחרת. חלק מהמטופלים יבחינו בבצקת קלה בעור בימי םהראשונים לאחר הטיפול, א היא חולפת לרוב תוך יום-יומיים. 

 

מתי רואים תוצאות?

 

את התוצאות של טיפול הזרקת חומצה היאלורונית ניתן לראות כבר בתוך מספר ימים, כאשר האפקט המלא של הטיפול מתקבל לאחר כשבועיים, לאחר שהחומצה ההיאלורונית ספחה נוזלים והתייצבה

 

סוגי חומצה היאלורונית

 

כל החומרים בהם אני משתמש בקליניקה שלי הם האיכותיים ביותר הקיימים היום בשוק וכולם מאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי, בעלי תקן CE האירופי וכמובן, אישור משרד הבריאות הישראלי. השימוש בחומרי העלית מאפשר לי להעניק לכם טיפול מדויק, נכון ומקצועי, ברמה הגבוהה ביותר. 

 

בשוק החומצה ההיאלורונית קיימים סוגים רבים של חומרים, לכל אחד מהם היתרונות הייחודיים לו. ההבדלים בין סוגי החומרים השונים באים לידי ביטוי בעיקר בשני פרמטרים חשובים - צמיגות וגמישות החומר, המשפיעים על נזילות החומצה כאשר היא זורמת בתוך המחט ועל התנגדות החומר המוזרק כשמופעל עליו לחץ.

 

כאשר הקשרים של מולקולות החומצה חזקים יותר, החומצה סמיכה יותר ומתאימה לאזורים בהם נדרשת החזרת הנפח, כמו באזור עצמות הלחיים. מנגד, כאשר הקשרים רופפים יותר, החומצה ההיאלורונית יעילה יותר במילוי קמטים וקמטוטים קטנים כמו אלו באזור העיניים, השפתיים וכדומה. 

 

בואו לפגישת ייעוץ בקליניקה בסביון!

מילאו את הפרטים ואשמח לחזור אליכם ולתאם מפגש היכרות וייעוץ אצלי בקליניקה. 

טופס הרשמה- חומצה היאלורונית

תודה רבה, הפניה נשלחה.

אחזור אליך בהקדם,

באהבה, ציפי.

גלרייה

bottom of page